O mnie

Dr Maciej Charaziński to niezwykle doświadczony chirurg plastyczny specjalizujący się przede wszystkim w operacjach plastycznych nosa, piersi,  twarzy i uszu. Jest to wysokiej klasy specjalista, który w trakcie swojej kariery zawodowej miał możliwość zdobycia bardzo szerokich doświadczeń medycznych. Dzięki temu jego wiedza jest pełna i kompleksowa. Jako chirurg ogólny posiadający II stopień specjalizacji, obok standardowych obowiązków charakterystycznych dla tego typu specjalizacji, poszerzał swoje horyzonty zawodowe dodatkowo między innymi w Klinice Psychiatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, czy też Klinice Głowy i Szyi w Centrum Onkologii w Warszawie. W przeszłości z powodzeniem zajmował się również chirurgią naczyniową i chirurgią ręki.

Wieloletnie doświadczenie związane z chirurgią plastyczną zdobywał najpierw w Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala im. Orłowskiego w Warszawie oraz w prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej dr Sankowskiego. Od 2011 do 2016 roku dr Maciej Charaziński był operatorem i dyrektorem medycznym w uznanej  klinice chirurgii plastycznej - Uni Klinik. To właśnie samodzielne wykonanie w tej klinice ponad tysiąca operacji plastycznych oraz kilku tysięcy procedur związanych z medycyną estetyczną pozwoliło mu nabyć nie dający się przecenić kapitał wiedzy i doświadczenia.

Od ponad 19 lat zajmuje się medycyną estetyczną tj. wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego oraz modelowaniem twarzy i usuwaniem zmarszczek za pomocą iniekcji botoxu.

Nieustanny rozwój technologii i wprowadzanie nowych rozwiązań medycznych determinuje dr Macieja Charazińskiego do stałego uczestniczenia w licznych międzynarodowych konferencjach i szkoleniach z zakresu chirurgii plastycznej. Aktywny udział w nich oraz regularne operowanie wspólnie z najlepszymi specjalistami w Europie i na świecie skutkują ciągłym rozwojem zawodowym dr Macieja Charazińskiego.

Artykuły:

Wszystkie artykuły